Příprava na FCE

Příprava na FCE – to je náš hit pro všechny, co jsou už milión let středně pokročilí a nedaří se jim pohnout dál. Plán složení mezinárodně platné cambridgeské zkoušky First (FCE) ve spojení se skvělou a především velmi zkušenou lektorkou Pavlou Ptáčkovou je jistotou úspěchu. 🙂

Proč FCE?

Zkouška First (FCE) je zkouškou z angličtiny ve které prokazujete znalosti na úrovni B2 Evrospkého referenčního rámce.  Jejím složením získáte certifikát s celoživotní platností. Certifikát FCE pak otevírá cestu pro studium na zahraničních školách nebo zjednodušuje vstup na trh práce jak v ČR tak v zahraničí.

Jak bude vypadat přípravný kurz na FCE?

Náš kurz bude probíhat jednou týdně 2x 45 minut, ale po zbytek týdne budete mít úkoly na doma. Naším  cílem bude zlepšit vaše jazykové znalosti a všechny potřebné dovednosti a současně vás připravit na strategii zkoušky. Pavla bude mít připravené větší i menší testíky na každou hodinu, takže budete neustále vystaveni motivaci se učit. Budeme po vás chtít mluvit, samotné i v dialogu s ostatními. Budete muset dělat doma hromadu gramatických cvičení, číst a dělat poslechy.

Je FCE pro mě?

ANO, pokud máte opravdu motivaci studovat. Vyplatí se vám to. Ti pokročilejší (B2 úroveň) se mohou pokusit složit zkoušku již na jaře 2020, ti slabší potom po dalším semestru v květnu / červnu 2020. V každém případě, ten kdo vytrvá, si odnese velkou dávku aktivní angličtiny. Už z vás nikdy nebude středně pokročilý ale skutečně pokročilý a v angličtině sebevědomý uživatel.

Nevím, jak jsem na tom se znalostmi teď…

Zkuste si náš online test, je to bezplatné a výsledek uvidíte hned. 🙂

Jak se mám přihlásit na kurz?

Přihláška do kurzu přímo v detailu kurzu. Můžete nám také zavolat na tel. 602528184 nebo napsat na lexis@lexis.cz. Rádi s vámi vaši situaci probereme.

Příprava na FCE s Pavlou Ptáčkovou je absolutně skvělá volba.

Těšíme se na vás!

 

 

 

Start Time

7:30

Neděle, Září 29, 2019

Finish Time

9:00

Neděle, Únor 9, 2020

Address

Seifertova 85, Praha 3

Event Participants

Leave A Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *