Profily lektorů

Představujeme vám některé z našich stálých lektorů

Jazyková škola Lexis aktivně spolupracuje v průměru s 30 lektory různých jazyků, lektorský tým se průběžně obměňuje a doplňuje podle aktuálních potřeb zákazníků.

Znamená to, že se vám vždy nejdříve pokusíme zajistit lektora z aktivního týmu, ale pokud ve vámi zvoleném termínu budou všichni obsazeni, najdeme vám cca do 14 dnů lektora nového.

Proč ne hned? Lektoři u nás procházejí dvoukolovým výběrovým řízením (pohovor, testování a ukázková hodina) a také úvodním školením.

Výběru věnujeme zvláštní pozornost, protože právě lektoři jsou naší vizitkou a chceme, abyste byli s výukou spokojeni. Prosíme vás tedy ve vlastním zájmu o trpělivost.

 

Někteří z našich lektorů se vám nyní dovolují představit, je to ale samozřejmě jen několik z nich.

Dáša
Angličtinu učím na různých úrovních, včetně přípravy na Cambridge Certificates (FCE, CAE), přes 12 let.

Ve svých hodinách se snažím využívat své zkušenosti z dlouhodobých pobytů v zahraničí (USA, Singapur) hlavně ve velmi efektivní a přímé Callan metodě. Tato metoda je založena na poslechu, intenzivním opakování celých větných celků a drilování. Výuka probíhá buď ve speciálních Callan kurzech nebo zmiňované postupy zapojuji i do běžných hodin v kombinaci s klasičtějšími metodami se zohledněním úrovně a požadavků studentů.

V současné době mě můžete potkávat i v kanceláři Lexisu, protože se starám o veřejné i individuální kurzy a knihovnu.

Dáša je držitelkou certifikátu učitele pro Callanovu metodu a Certificate of Proficiency in English

Regina
Regina has been our native teacher for both English and Spanish for more then 5 years. She is very systematic and likes using textbooks. She teaches groups and one to ones.
Regina has the Callan Training Certificate.

Simona
Myslíte si, že se francouzsky nikdy nemůžete naučit? Tak to vás musím vyvést z omylu! Francouzština je krásný jazyk a mně bude skutečným potěšením vás ji naučit.
Francouzštinu učím už přes 15 let a miluji ji od chvíle, kdy jsme se poprvé setkaly. Její kouzlo předávám dál a mám radost, když vidím, jak moji studenti francouzsky mluví, myslí, žijí…
Jsem systematická, ale nejsem přísná, trpělivost mám s každým studentem. Velmi ráda ji budu mít i s vámi.

Těším se na vás.

Káťa
Angličtinu jsem začala učit už během studia na vysoké škole-ff UK obor anglistika a amerikanistika-a hned od začátku mě tato činnost nadchla a pohltila. Věřím, že s nadšením jde vše snáz, což se vztahuje i na výuku, resp. učení se cizích jazyků. Nerada se nudím, a proto  se snažím , aby i v mých hodinách byla zábava.

Káta je držitelkou certifikátu učitele pro Callanovu metodu.

Štěpánka
Po kratší profesní přestávce jsem se znovu vrátila k výuce jazyků, protože jsem zjistila, že je to práce, která mě baví. A mým hlavním cílem je, aby moje hodiny bavily i vás.

Při výuce angličtiny, francouzštiny a češtiny pro cizince se snažím přistupovat ke každému studentovi jinak, s ohledem na individuální potřeby a přání. Chcete si upevnit základy? Vylepšit gramatiku? Zbavit se zažitých chyb? Rozumět textům a poslechům? Ráda vám s tím pomůžu. Chcete si jenom povídat a rozšiřovat slovní zásobu? I to vám mohu nabídnout.

Mým velkým koníčkem jsou vytrvalostní sporty – dlouhé běhy, běžky, dálkové plavání. Jsem prostě povahou vytrvalec, a když se do něčeho pustím, tak mě jen tak něco neodradí. S notnou dávkou vytrvalosti přistupuji i ke svým studentům, kterým se snažím předat nejen znalosti, ale hlavně lásku k cizím jazykům a chuť učit se něco nového.

Kristýna
Kristýna je vystudovaná učitelka němčiny pro 2. stupeň ZŠ (Mgr.) a po návratu z úspěšně absolvovaného programu Erasmu na zahraniční fakultě v Gießenu (Německo) se opět vrátila k učení němčiny v naší jazykové škole.

Je úžasně pozitivně naladěná a nabije energií každého, kdo se jen k ní přiblíží.

Němčina s Kristýnou vás bude rozhodně bavit.