Ceník firemní výuky

Uvedené ceny za firemní výuku jazyků jsou uvedeny před akčními slevami nebo individuálními nabídkami, které mohou být výhodnější než uvedené ceny. V případě zájmu o konkrétní cenovou nabídku nebo další informace nás proto neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle  602528184 nebo na lexis@lexis.cz  .

Varianta Lexis Benefit

Varianta Benefit je vhodná pro společnosti, které chtějí výuku nabídnout v rámci zaměstnaneckých výhod formou individuálních nebo skupinových kurzů, při kterých se lektor plně přizpůsobí požadavkům účastníků kurzu.

Výhodou je zcela přizpůsobený přístup lektora a možnost zaměřit se na specifické potřeby účastníků. Testování znalostí je součástí této varianty, pokud o to studenti mají zájem, ale není povinnou součástí kurzu.

Varianta Lexis Training

Training varianta je vhodná pro společnost, jejímž cílem je systematické zvyšování jazykové vybavenosti zaměstnanců. Účastníci jazykového školení jsou podrobováni pravidelnému sledování pokroku formou kontrolních testů, na jejichž základě obdrží vedení společnosti individuální hodnotící zprávy s výsledky studia jednotlivých účastníků. Plán výuky je obvykle sestaven především na základě požadavků a cílů společnosti.

Příplatek za Training variantu je 5% ze základní ceny zvolené varianty Benefit.

Základní ceny výuky formou přímé fakturace firmě nebo přes benefitní systémy  (individuální nebo skupinová výuka):

 

Lexis Benefit  60 minut 90 minut
General – český lektor 560 Kč 840 Kč
General – zahraniční lektor 620 Kč 930 Kč
Business – český lektor 620 Kč 930 Kč
Business – zahraniční lektor 680 Kč 1020 Kč
Callanova metoda 560 Kč / 50 minut

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Cena lekce je vždy za celou skupinu (nikoli za osobu). Doporučená maximální velikost skupiny je 6-8 studentů.

  • General = obecný jazyk se zaměřením na běžný život a každodenní komunikaci, v kurzu se používá učebnice obecného jazyka
  • Business = praktický obchodní jazyk pro využití v praxi, v kurzu se používá učebnice obchodního jazyka
  • Callanova metoda = intenzivní výuka podle předepsaných učebnic s přesným formátem hodiny zaměřená na učení angličtiny/španělštiny mluvením. Více o Callanově metodě.

Cena vždy zahrnuje:

  • vstupní analýzu znalostí
  • zajištění lektora v termínu dle požadavků klienta
  • sestavení plánu kurzu podle cíle klienta
  • doporučení vhodných studijních materiálů a zajištění knih za zvýhodněné ceny
  • měsíční sledování docházky a sestavení přehledu proběhnutých lekcí
  • u varianty „training” 2x ročně testování pokroku účastníků včetně individuálních hodnotících zpráv
  • doplňkové poradenství a konzultace při formování systému jazykové výuky

Doprava

Dopravné lektora je zahrnuto v ceně do vzdálenosti přibližně 20 minut z centra. Výuku ve vzdálenějších lokalitách je třeba individuálně konzultovat s koordinátorem kurzu.

 

Ukázková lekce

Na žádost klienta je možné sjednat jednu ukázkovou lekci za standardní cenu. Účelem ukázkové lekce je seznámení lektora a studentů, vyhotovení analýzy potřeb účastníků, konzultace výukového plánu a vhodných učebnic. Klient má možnost seznámit se s výukovými metodami lektora a rozhodnout se, zda mu zvolený lektor bude vyhovovat.